freya_victoria (freya_victoria) wrote,
freya_victoria
freya_victoria

"Чого хочe жінка, того хочe Бог"

Є такий розповсюджений міф, ніби чоловіки для жінок багато чого роблять, різноманітні проблеми їхні вирішують та будь-які забаганки виконують. Солодке життя в бабів, все чоловіки для них роблять, варто тільки захтіти.
Розкажу історію про себе. З гепі-ендом) Є така справа, що треба робити щомісяця - комунальні рахунки сплачувати. Ніхто це особливо не любить, але я не люблю аж страх. Інколи місяцями не сплачувала, не тому, що грошей не було, а лише для того, щоб в тих чергах не стояти.
Намагалася я перекласти цю вкрай тяжку для мене справу на чоловіків. На різних, з декотрими я жила разом, з декотрими так, зустрічалася. Типу: "Сходь, коханий, сплати замість мене ці кляті квитанції." Моїми грошима, якщо що, просто сходити просила. І що ви думаєте? Ні. Не погодився ніхто. Один обіцяв-обіцяв, кілька місяців обіцяв, так і не пішов.

А тепер гепі-енд: з'явився інтернет-банкінг та врятував мене від цього жаху.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Українські прислів'я і приказки

  Деякі прислів'я та приказки мають варіанти з маловідомими кінцівками, подекуди неочікуваними))) Можете спробувати вгадати :) "Язик доведе…

 • Аффтар (жжот): Arhistratig

  *** анфиса буферную зону имеет впереди себя что крайне затрудняет доступ к её загадочной душе *** ну да я обещал я помню но это же не прямо щас…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments