freya_victoria (freya_victoria) wrote,
freya_victoria
freya_victoria

Як на мене, найдивніший аргумент проти одностатевих стосунків - "від цих стосунків не народжуються діти". Оооок... Але є ціла низка причин, з яких діти не народжуються від гетеросексуальних стосунків. Неплідність. Застосування контрацепції. Клімакс. Різностатевий секс під час вагітності також не призведе до ще однієї вагітності. Є досить поширені сексуальні практики, від яких аж ніяк не народяться діти навіть у партнерів різних статей. То й що? Чи це робить такі стосунки чимось бридким, порочним та розпусним?
Чому взагалі народження чи ненародження дітей мусить бути критерієм, за яким варто судити людські стосунки?.. 
Ніби кохання та секс - це щось таке мерзотне саме по собі і потребує виправдання якоюсь вищою ціллю, як от народженням дітей... Та ж ні. Не потребує. 
Люди можуть бути разом та отримувати задоволення від сексу, незалежно від того, народяться в них від цього сексу діти чи ні. Для мене це аксіома.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Українські прислів'я і приказки

  Деякі прислів'я та приказки мають варіанти з маловідомими кінцівками, подекуди неочікуваними))) Можете спробувати вгадати :) "Язик доведе…

 • Аффтар (жжот): Arhistratig

  *** анфиса буферную зону имеет впереди себя что крайне затрудняет доступ к её загадочной душе *** ну да я обещал я помню но это же не прямо щас…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments