freya_victoria (freya_victoria) wrote,
freya_victoria
freya_victoria

Не можу не думати про Сирію...

21 сторіччя. Ніби гуманність, ніби права людини, ніби міжнародне право... Людей масово вбивають на очах у цілого світу, і ніхто нічого не може чи не хоче зробити.
Асад - спадковий диктатор і кривавий кат власного народу. Це триває вже п'ять років. Йому не вперше вживати проти неозброєних людей тяжку військову техніку. Він має не лише регулярну армію, а ще й "шабіху", чоловічків без військових ознак, які згодні на будь-яку "брудну" роботу. Потім, якщо що, від них можна відхреститися - "це не моя армія".
Звісно, Путін його підтримує - в них багато спільного.
Решті світу - байдуже?.. Де миротворці?..
Якщо згадати Югославію, там теж було багато крові, але нарешті "світова спільнота" втрутилась. Але то була Європа, а тут... Далеко. До того ж, балканські війни - все ж таки локальний конфлікт, за світовими мірками, і атомної зброї в жодного з учасників не було, тому втручатися було ще відносно безпечно.
А в Сирії замішана ядерна держава.
І що ж тепер, все це пройде безкарно? А що тоді? Тоді "далі буде"... Де? Багато є місць, які можна перетворити на чергову "гарячу точку" на карті. Ми - одни з перших на черзі, в нас ВЖЕ є "гаряча точка". Щоправда, там не застосовували авіабомбардувань, там інші засоби.
Також під потенційною загрозою майже весь пострадянський простір.
І ніхто не прийде на допомогу... Бо ми хоч і не Сирія, але все ж таки і не Югославія. Ніби і Європа географічно, але так, збоку.
Tags: война
Subscribe

Posts from This Journal “война” Tag

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment