freya_victoria (freya_victoria) wrote,
freya_victoria
freya_victoria

Ідея про те, що сексуальну орієнтацію можна обирати, реально могла спасти на думку лише бісексуалам...
Бо якщо тягне до однієї конкретної статі (байдуже - протилежної чи своєї), то просто неможливо уявити, як може бути якось інакше.
Якби я могла обрати орієнтацію, я б краще була лесбі. Але для мене це неможливо, на жаль.


До речі, я не виключаю, що гомосексуальність не на 100% генетично зумовлена. Можливо, є помітна кількість потенційно бісексуальних людей, які можуть обрати щось одне.
Та для мене це не було б приводом для тортур електрошоком (так званого "лікування") чи кримінального переслідування тих, хто обрав гомосексуальність. І ідея "гей/лесбі можуть змінитись" не дорівнює автоматично "гей/лесбі повинні змінитись".
Але, на жаль, в багатьох думка працює саме в такому напрямку. І ідея "вони такими народились, нічого не вдієш" реально допомогла позбавити купу людей від страждань. От і не треба її чіпати, реально - просто не треба, та й годі.

Так само мені здається позитивним негласне табу на дослідження різниці в інтелектуальних та інших здібностей між расами. Навіть якщо вони об'єктивно існують, сучасному людству краще про них не знати. Бо ні до чого хорошого це не призведе.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments