freya_victoria (freya_victoria) wrote,
freya_victoria
freya_victoria

Це важливо

'Шановний пане Президенте,
Останнім часом в Україні почастішали випадки смертей через відсутність вакцин проти збудників сказу, правцю, ботулізму та сироватки, яку застосовують після укусів гадюки звичайної. За даними Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів, за останні 20 років в країні не було зафіксовано жодних летальних випадків після ураження вірусом сказу, але вже у 2015 році в областях зареєстровані одиничні смерті через відсутність вакцини.
Від жодної з цих хвороб не застрахована більшість жителів України. Під загрозою і дорослі, і діти. Врятувати життя людей у випадку зараження може тільки негайне введення специфічних вакцин, яких наразі просто нема на території держави.
«Минулого року ми зафіксували по 2-4 випадки зараження сказом на кожну область, які призвели до смерті або тяжких наслідків. До того 20 років країна жила без сказу. Люди в паніці телефонують в МОЗ на гарячу лінію, шукають вакцини, а вони скеровують їх до нашої громадської організації і вже ми в країні та за межами шукаємо ліки» заявив голова Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк.
Це катастрофічна ситуація, коли людей, що мали нещастя заразитися на смертельно небезпечну хворобу, на державному рівні обрікають на неминучу і жахливу смерть.
Шановний пане Президенте! Ми просимо Вас негайно взяти ситуацію під власний контроль та ініціювати термінову закупівлю необхідних вакцин."

Підписати петицію
Tags: Україна
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments