freya_victoria (freya_victoria) wrote,
freya_victoria
freya_victoria

"Легалізація"

Я проти легалізації торгівлі органами живих людей. Частини людського тіла не повинні бути товаром. Це антигуманно, це шкодить здоров'ю людей, знижує тривалість їхнього життя. Відомі випадки, коли люди добровільно продавали свої нирки - з відчаю, або з простої дурості, або через нерозуміння наслідків. Це аж ніяк не виправдовує купців нирок, згода продавця не зменшує злочин купця проти людяності. Карати треба, звісно, тих, хто купує органи, не тих, хто продає.


Я проти легалізації работоргівлі. Людина не повинна бути товаром. Це антигуманно, це позбавляє людей базових прав та свобод, це принижує людську гідність. Хоча більшість рабів були військовополоненими, чи захопленими в рабство силоміць, чи народжені в рабстві, також відомі випадки, коли люди в рабство йшли добровільно. Наприклад, вільна жінка, яка одружувалась з кріпаком, ставала кріпачкою, або люди продавали себе в рабство, щоб сплатити борги сім'ї, або погоджувались на кабальну угоду і ставали рабами, якщо не могли сплатити борг. Це аж ніяк не виправдовує работорговців та рабовласників, згода людини стати рабом не зменшує їхній злочин проти людяності. Карати треба, звісно, тих, хто торгує рабами та використовує їхню працю, а не самих рабів.


Я проти легалізації проституції. Секс не повинен бути товаром. Це антигуманно, це шкодить фізичному та психічному здоров'ю людей, знижує тривалість життя, принижує людську гідність. Хоча значна частина проституток - жертви примусу, обману чи трафікінгу, але є й такі, хто займається цим за власною згодою. Здебільшого це трапляється через тяжкі економічні обставини чи через наркозалежність. Це аж ніяк не виправдовує тих, хто платить за доступ до тіла людини, яка не бажає мати з ними секс, згода проститутки взяти гроші та надати секс не зменшує їхній злочин проти людяності. Карати треба, звісно, тих, хто платить за небажаний секс, а не самих проституток.
Subscribe

 • Ужгородський замок

 • Як вважаєте, що це?

  Йдемо містом, в стіні - двері, невеликі, менше людського зросту. Відчиняю, а там - туалет. Охайний, є вода. Безкоштовний. Найдивніший громадський…

 • Ужгородський ботанічний сад

  В перший день було зачинено, бо працює до 16-ї. Я вже збиралася лізти через паркан :) Лавровишня Барбарис Теж барбарис

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment