freya_victoria (freya_victoria) wrote,
freya_victoria
freya_victoria

Передвиборче

Хочу нагадати, що головна наша проблема - байдужість.
І я проти цієї маячні "відбери у бабці паспорт". Бабця - така сама громадянка, як ви, нічим не гірша, і має право голосувати. Хочете щось змінити в країні? Йдіть на вибори самі та вмовте кількох людей молодого та середнього віку, щоб теж пішли та проголосували. Так, це складніше, ніж відібрати паспорт у старої.


Originally posted by freya_victoria at post
З 2220 виборців на дільниці, де я була спостерігачем, проголосувало 819 за списками та 812 за мажоритаркою.
За мажоритаркою набравши ажно 155 голосів лідером виявився дехто Пресман, нині самовисуванець, колишній член Партії Регіонів. Якщо судити за цією дільницею (а на інших дільницях цього округу ситуація з явкою приблизно така сама, як я чула від інших спостерігачів, і Пресман фаворит у окрузі), то кандидат, якого підтримує ~7% від зареєстрованої кількості виборців (сьоми!) може представляти округ у Верховній Раді.
Бо більшість просто не прийшли.

Розклад по голосуванню за списками, top-5:
"Опозиційний блок" - 175
"Блок Порошенка" - 135
"Сильна Україна" - 97
комуністи - 83
"Самопоміч" - 79
Смішні абсолютні цифри, так?

От люблять ругатись на прибічників "Опозиційного блоку", комуністів та іже з ними, недобрими словами кличуть, самі знаєте якими, я не люблю повторювати, та я ще й спостерігачка, поки виборчий процес не закінчився. А як назвати тих, хто дозволяє таку ситуацію, кому просто... однаково, настільки байдуже на свою країну, що навіть підняти свой тухес та принести його на виборчу дільницю для них занадто складно? Для цього не треба бути великими героями, витрачати купу грошей чи тяжко працювати. Це просто. Але вони навіть таку дурницю зробити не хочуть.
"Не бійся ворогів – в найгіршому випадку вони можуть тебе вбити. Не бійся друзів – в найгіршому випадку вони можуть тебе зрадити. Бійся байдужих – вони не вбивають і не зраджують, але тільки з їхньої мовчазної згоди існує на землі зрада і вбивство."
Tags: Україна
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment