freya_victoria (freya_victoria) wrote,
freya_victoria
freya_victoria

Софія

Я в Софії
Переліт був тяжкий, в дорозі майже 12 годин - опівночі виїхала з дому, і вже біля 12-ої була на місці. Це все через цей дивний трансфер - Одеса - Москва - Софія.
В літаку аерофлоту нас повідомили, що в РФ 2015 призначений роком літератури. А у аерофлота як раз 20 літаків названі на честь російських письменників. Це велике литературне досягнення, я вважаю!

Рано вранці прогулялася по Шереметєву. В Шереметєво немає просто безкоштовного вайфаю. Лише запаролений в кафешках. Вперше побачила, щоб не було public wifi в аеропорті

Там же побачила, як іноземні туристи сплять на сидіннях в аеропорту, незважаючи на те, що там є ручки, витягуються на повний зріст та дрихнуть. Я підгледіла кілька ноухау і потренувалась - нічого, спати можна. Але вме одно поганий це сон. Нормально поспала вже в готелі.

В туалеті Шереметєво в перший раз побачила, як люди роблять ЦЕ. Селфі в туалеті, тобто.

Чомусь не очікувала, що тут будуть навколо гори, і величезні!

Кумедно, коли написи латинськими літерами більш зрозумілі, ніж кирилицею. Хоч і болгарською непогано зрозуміло, але все ж таки англійською більш звично

Софійські аеропортові таксисти підступні, як все їхнє плем'я в усьому світі. Дядько з бейджиком того самого таксі, що на мене чекало, оплачене компанією, перехопив мене та відправив на іншій машині, де довелось платити) Ну нічого, маю на це окремий бюджет.
Гуляти сьогодні не пішла, бо спати дуже хотілося. Не знаю, чи я взагалі побачу щось, крім готелю, офісу та аеропорту :) Може, завтра.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments