freya_victoria (freya_victoria) wrote,
freya_victoria
freya_victoria

флешмоба псто

Кажуть, що все нове - це добре забуте старе.
Ось я  відфутболила
kara_sky флешмоб 6 років тому, тепер вона мені його повернула.

Флешмоб дуже простий - треба пояснити 5 понять, що вони значать для тебе. Хто бажає - прошу до коментів.
Кохання - ірраціональне уявлення, що якась людина протилежної статі (в моєму випадку) набагато краща, ніж інші, та пов'язана з цим непереборна тяга до цієї людини. Кохання для мене це наркотик, мабуть. Бо коли його немає, погано, мене ламає. А коли воно є, то не те щоб було добре... Інколи мене кидає у ейфорію, але частіше у відчай, і взагалі я стаю неадекватна. Кохання - це гойдалки... Але коли його немає, то мені нудно без нього.

Прийняття - it's a challenge :) Прийняти щось, тобто, погодитись з тим, що деякі речі змінити неможливо, та припинити безплідні спроби - це те, що мені дуже складно зробити. Прийняти себе, інших, недосконалість світу, непідконтрольніть якихось аспектів життя. Прийняття - це тяжко. Я б'юсь до останнього, намагаючись змінити те, що змінити неможливо, поки сили не вичерпаються.
Безсилля - це найгірша річ у світі. Неможливість нічого зробити, щоб змінити ситуацію, яка дратує. Для мене це майже синонім відчаю. Від безсилля я впадаю у відчай. Бо прийняти його не можу.
Безпомічність - теж погано (kara_sky, дяка тобі за "хороші" слова!). Для мене це ситуація, коли ніхто не може допомогти та - ще гірше - коли я сама собі не можу дати раду. Це буває в мене досить часто... Та я не знаю, що можуть зробити інші. Нічого. Допомогти неможливо. Тісно пов'язано з безсиллям.
Дружба - це відносини з людьми, яких я сама для себе обрала, на підставі спільних інтересів та душевної близькості. Колись найважливіша для мене річ. Приоритет №1. А розумні старші люди колись казали: "У друзів своє життя. Не дуже на них розраховуй. З віком ви станете дальші один від одного". Я не вірила. Виявилось, що це правда. Гірка правда.

Що цікаво, минулого разу мені дали поняття, половина з яких співпадала.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments